Spoštovani članice in člani Društva Slovenija Rusija!

Tudi v letošnjem letu imajo najstniki izjemno priložnost z Veselo dRuščino odpotovati v Rusijo na IV. mednarodni festival »Ruski jezik in sodobne komunikacije 2015«.

Nivo predznanja ruščine ni pomemben, saj delo poteka v mednarodnih skupinah, kjer se udeleženci jezika učijo na najbolj učinkovit način – preko neposredne komunikacije. Iz preteklih let beležimo samo pozitivne odzive mladih udeležencev festivala.
St-Basil-s-Cathedral-russia-33388434-1680-1050

Z veseljem omogočamo to izjemno priložnost tudi vašim najmlajšim družinskim članom (starim med 10 in 17 let), ki se bodo iz Rusije vrnili polni pozitivnih vtisov in obogateni z novimi znanji. Več informacij in spletno prijavnico najdete/najdejo na spletni strani Vesele druščine. Mesta v skupini se hitro polnijo, zato naj vsi, ki si želijo od blizu spoznati Rusijo, pohitijo s prijavami.

Prisrčno vabljeni!

Za več informacij smo vam vedno na razpolago po tel. 041 681 015.